Ostatné služby
Roman Štrbík R-SERVICE
Oprava a údržba motorových vozidiel
- Obec
- Obeckov
- Od roku
- 2003
- IČO
- 40 445 585
Roman Štrbík R-SERVICE
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 991 05 Obeckov
- Na trhu od
- 10. marca 2003
- IČO
- 40 445 585
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 95.31)
- Oprava a údržba motorových vozidiel
Podnikanie v číslach
- 23
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 16
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Roman Štrbík R-SERVICE
Roman Štrbík R-SERVICE – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Obeckov. Podniká od 10. marca 2003.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet podnikania tvorí 16 položiek, napríklad sprostredkovanie obchodu, služieb a reklamy v rozsahu voľných živností, maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností a veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Roman Štrbík R-SERVICE
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 445 585
- Dátum vzniku
- 10. marca 2003
- Miesto podnikania
- 991 05 Obeckov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Veľký Krtíš, vložka č. 610-4463
- Sektor (ESA 2010)
- Zamestnávatelia
- Odbor (SK NACE 95.31)
- Oprava a údržba motorových vozidiel
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Roman Štrbík R-SERVICE zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 16 položiek.
-
Sprostredkovanie obchodu, služieb a reklamy v rozsahu voľných živností
-
Maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
-
Veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
-
Reklamná a propagačná činnosť
-
Predaj na priamu konzumáciu čapovaného piva, vína, alkoholických a nealkoholických nápojov, tabakových výrobkov a doplnkového tovaru
-
Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a ich obvyklých príloh ako i bezmäsitých jedál
Zobraziť všetkých 16 položiek predmetu činnosti
- Sprostredkovanie obchodu, služieb a reklamy v rozsahu voľných živností
- Maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- Reklamná a propagačná činnosť
- Predaj na priamu konzumáciu čapovaného piva, vína, alkoholických a nealkoholických nápojov, tabakových výrobkov a doplnkového tovaru
- Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a ich obvyklých príloh ako i bezmäsitých jedál
- Nákup a predaj motorových vozidiel, autopríslušenstva, súčiastok a pneumatík
- Pravy pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies
- Nákup a predaj použitých pneumatík
- Nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tvrátane prípojného vozidla
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Administratívne služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom hnuteľných vecí
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Roman Štrbík R-SERVICE?
Miesto podnikania je v obci 991 05 Obeckov.
Čím sa Roman Štrbík R-SERVICE zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu, služieb a reklamy v rozsahu voľných živností; maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; reklamná a propagačná činnosť.
Aké je IČO – Roman Štrbík R-SERVICE?
IČO je 40 445 585.
Odkedy podniká Roman Štrbík R-SERVICE?
Podnikanie začalo 10. marca 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.